Site icon Instytut Spraw Głuchych

Szukam pomocy

Zachęcamy do pobrania wniosku o dofinansowanie tłumacza języka migowego. Przedstawiamy również stawki dotyczące opłat za godzinę pracy tłumacza PJM:

 

 

 

Pobierz wniosek

 

 

Pobierz stawki

 

 

 

Wsparcie dla g/Głuchych

Jeżeli jesteś g/Głuchy i poszukujesz pomocy w dowolnej kwestii, nie wahaj się z nami skontaktować. Zapewniamy wszelką pomoc organizacyjną lub postaramy się zapewnić kontakt w kwestiach takich, jak:

Żaden g/Głuchy, który zwróci się do nas o pomoc, nie zostanie pominięty. Skontaktuj się z nami mailowo, przez Skype lub na Facebooku.

 

Dowiedz się więcej o PJM i Głuchych

Jeżeli natomiast jesteś osobą słyszącą, która chciałaby dowiedzieć się więcej na temat g/Głuchych, ich kultury, języka lub poszukuje materiałów do nauki, kursów języka migowego albo po prostu jest ciekawa i chce poszerzać swoją wiedzę, również zapraszamy do kontaktu – zarówno poprzez mail jak i kontakt na Facebooku Fundacji. 

 

Badania naukowe związane z Deaf Studies

Osoby prowadzące badania naukowe związane z Deaf Studies również znajdą u nas wsparcie i pomoc w dotarciu do materiałów źródłowych czy adresów bibliograficznych. W razie potrzeby służymy również pomocą w dotarciu do g/Głuchych z ankietami oraz zapewniamy pomoc w opracowaniu metodologii badawczej.

Exit mobile version